» Класифікація ущільнювачів для вікон ПВХ

Сучасні вікна - це складна система комплектуючих, пов'язаних між собою. Одна неякісна деталь може стати причиною поганого функціонування або поломки вікна.


» Ущільнювачі для ПВХ профілів

Ущільнювачі для ПВХ профілів - це спеціальна еластична пружна гумова прокладка складної конфігурації, яка відповідає за щільний і герметичний притиск віконної стулки до рами.


» Принципи проектування ущільнювачів

Сукупність даних свідчить, що механізм герметизації гумовими ущільнювачами заснований на прояві міжмолекулярної взаємодії матеріалу ущільнювача і контртіла. Прояву цього механізму сприяють явища змочування середовищем поверхонь контакту і наявність контактних напружень.


» Стандарт ущільнювачів з ПВХ

ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ ущільнювачі з полівінілхлоридного пластикату

1   Область застосування

Цей стандарт поширюється на ущільнювачі з полівінілхлоридного пластикату (далі - ущільнювачі), призначені для ущільнення притворів дерев'яних, металевих, пла ­ стікових та інших вікон і дверей з метою зниження тепловтрат, зменшення повітро, звуко- і пило ­ проникності.

 


» Ущільнювачі з ПВХ

Сьогодні пластикові вікна займають лідируючі позиції на ринку вікон, як найбільш герметичні та стійкі до всіх видів атмосферних впливів. Це, в першу чергу, досягається завдяки надійним ущільнювачам та матеріалу, з якого виготовляють вікна, а саме ПВХ.  Що ж означає цей термін?


Українська версія Русская версия УщільнювачіПропозиції партнерамКонтактиПродукція компанії