8 (03557) 6-36-28
 

   

Фурнітура для вікон з металу

Якісна фурнітура для пластикових вікон - запорука надійності та довговічності віконних конструкцій. З'єднувачі імпоста, анкерні пластини, тримачі підвіконня та тримачі Z, виготовлені з металу, – це гарантія бездоганного функціонування ваших вікон протягом багатьох років.

Надійна фурнітура для вікон з металу перетворює звичайне підвіконня на зручну стільницю або полицю для книг чи квітів. Навіть Ви самі зможете зручно розташуватись на вашому підвіконні, загорнувшись у плед, та без жодних хвилювань за міцність конструкції, милуватись краєвидами за вікном.

 
Імпосто


Імпосто в упаковці:

100шт.

1000шт.


Тримач підвіконника


Тримач підвіконника.

500 штук в упаковці.


Тримач Z 3


Тримач Z 3-ьох камерний: нержавійка, оцинковка

В упаковці:

- 500 штук

- 5000 штук


Тримач Z 5


Тримач Z 5-ти камерний: нержавійка, оцинковка.

В упаковці:

- 500 штук

- 5000 штук


 
Вироби з металу

Механічний з'єднувач імпоста з металу призначений для механічного з'єднання імпоста і рамного профілю у виробництві пластикових вікон. У порівнянні з пластиковим металевий з‘єднувач імпоста має більше переваг, серед яких триваліший термін служби та більша надійність кріплення.

Тримач Z є надійним і зручним кріпленням, яке дозволяє, для прикладу, встановлювати антимоскітні сітки без свердління віконних рам. Тримач Z успішно застосовуються для пластикових і дерев'яних склопакетів із «замкнутим» зовнішнім контуром. Металевий тримач Z є більш практичним та надійнішим у порівнянні з пластиковим.

Металевий тримач підвіконня призначений для якісного і швидкого монтажу підвіконь. Він кріпиться до підставочного профілю за допомогою саморізів. Кріплення підвіконня за допомогою металевого тримача має чимало переваг. У порівнянні з іншими засобами монтажу, такими як спеціальний клей чи монтажна піна, металевий тримач підвіконня є більш надійним та міцним.

Фурнітура для вікон з металу