Головна » Статті про ущільнювачі » Ущільнювачі для ПВХ профілів





 

Ущільнювачі для ПВХ профілів


Ущільнювачі для ПВХ профілів - це спеціальна еластична пружна гумова прокладка складної конфігурації, яка відповідає за щільний і герметичний притиск віконної стулки до рами.

Ущільнювачі зберігають свої властивості в широкому температурному інтервалі протягом тривалого терміну експлуатації. Для кожної системи ПВХ профілів (KBE, REHAU, VEKA, LG і т.д.) використовується своя система гумових ущільнювачів.

Ущільнювачі ПВХ-вікон являють собою еластичні пружні прокладки різноманітних конфігурацій. Основне призначення ущільнювача полягає в забезпеченні герметичності і надійності з'єднань між окремими деталями склопакета, захисту внутрішнього простору приміщення від попадання з навколишнього середовища повітря, звуку і вологи.

Сучасні ущільнювачі, використовувані в ПВХ - конструкціях, виробляються шляхом екструзії з спеціальної марки гуми, що зберігає свої функціональні властивості в широкому інтервалі температур (від -50 до +70 градусів Цельсія) протягом тривалого терміну (мінімум 10 років). Для кожної системи профілів використовуються різні ущільнювачі, так як вони повинні поєднуватися з пазами під ущільнювач. В основному у вікнах використовується 2-3 типу ущільнювача (ущільнювач притвору, склопакета, штапика). У певних профільних система - один універсальний ущільнювач, як правило, це зварювані ущільнювачі.

 

У конструкції пластикових вікон ущільнювачі використовуються в трьох елементах:

- ущільнювач склопакета / штапика;
- Ущільнювач на притвор стулки і рами;
- Ущільнювач на імпост (сполучний елемент між двома рамами).

 

 

Форми ущільнюючих профілів дуже різноманітні і залежать від конструктивних особливостей вікна, дизайнерського рішення і місця застосування (всередині або зовні).

 

Полівінілхлорид, що отримав в загальному побуті скорочена назва ПВХ - термопластичний полімер, одержуваний шляхом радикальної полімеризації вінілхлориду - вихідного матеріалу.

Полівінілхлорид не боїться вологості, він стійкий до впливу сольових розчинів, кислот і лугів. Також полівінілхлорид не схильний до дії спиртів, жирів, бензину і гасу.

 

Слід зазначити, що ПВХ абсолютно нешкідливий для здоров'я людини і навколишнього середовища.

Виробництво з ПВХ складає близько 17% від загального випуску пластмас. Пояснюється такий злет ПВХ не тільки вигідною ціною, але і великою кількістю якісних переваг перед іншими матеріалами.