Ущільнювач металопластикових вікон

Якісний ущільнювач для вікон герметизує стик між склопакетом і рамою, в якій він закріплюється, повністю виключаючи зазори.

Силіконовий і гумовий ущільнювач для пластикових вікон призначений для ущільнення скла в рамах при температурі навколишнього повітря від мінус 30 до плюс 50 за Цельсієм. Наші ущільнювачі відповідають вимогам технічних умов, кресленням і виготовляються за технологічною документацією, затвердженою в установленому порядку.

УГ-001.0
код: УГ-001.0

100

Домогосподарка намотується на картонну катушку по 100 м. і пакується в поліетиленову плівку.

УВ-011.0
код: УВ-011.0
Ущільнювач УВ-011.0
300

Ущільнювач скла для вікон і дверей з профільної системи Rehau. Застосовується в місцях з'єднання профілів (рами, імпоста і стулки)

УВ-012.0
код: УВ-012.0
Ущільнювач УВ-012.0
300

Ущільнювач притвору УВ-012.0 для вікон і дверей з профільної системи Rehau.

Ущільнювачі для вікон поділяються на кілька видів. Всі вони являють собою гумові шнури, залежно від місця установки, що мають різні, досить складні профілі.

Завдяки застосуванню сучасних технологій, силіконові ущільнювачі для вікон володіють прекрасними експлуатаційними властивостями, що дозволяють застосовувати їх у різних кліматичних умовах, без втрати основних властивостей і гарантовано захистить будь зазор, зберігши повну герметичність вікна.

Якісні віконні ущільнювачі - це маса незаперечних переваг:

- Захист від пилу, атмосферних опадів і шуму;

- Зручність користування і безпеку. Навіть при сильному і різкому закриванні, ущільнювач пом'якшує удар, оберігаючи конструкцію;

- Завдяки плавності закриття, він захищає фурнітуру від швидкого зносу;

- Забезпечення довгої експлуатації без втрати заявлених властивостей.

Ущільнювачі для вікон
Українська версія Русская версия УщільнювачіПропозиції партнерамКонтактиПродукція компанії