Головна » Продукція компанії WestPlast » Ущільнювач для антимоскітних систем





Ущільнювач для антимоскітних систем

Ущільнювач або гумовий шнур використовується для герметичної фіксації (натягнення) полотна рамкової антимоскітної сітки. Він закачується в спеціальні пази повздовжнього алюмінієвого каркасу. Саме від його якості залежить тривалість використання та надійність всієї системи антимоскітної сітки.

Установка антимоскітних сіток забезпечує зручність і комфорт у вашому домі. Це відмінний засіб для захисту житла від москітів та інших комах, недопалків, необачно кинутих з верхніх поверхів, а також пилу та пилку рослин, що можуть викликати алергію. Антимоскітні сітки можуть захистити приміщення від дощу, а також врятувати життя вашим домашнім улюбленцям, запобігаючи їх випадінню з вікна.

 
Москітний профіль

20 штм.

упаковується по 20 шт. 3 м планок в картонній коробці


Москітний кут

200 штм.

упаковується по 200 шт. в поліетиленовий пакет


Планка імпосто

20 штм.

упаковується по 20 шт. 3 м. планок в картонній коробці


Ручка москітна

200шт. \ 1000шт.м.

упаковується по 200 шт. і 1000 шт. в поліетиленовий пакет

 


22 зубці
Ущільнювач 22 зубці
1000м.

Ущільнювач упаковується в поліетиленові пакети по 100 м., які пакуються по 10 штук в 1 поліетиленовий мішок.


11 зубців стандарт

1000м.

Ущільнювач упаковується в поліетиленові пакети по 100 м., які пакуються по 10 штук в 1 поліетиленовий мішок.


11 зубців економ

1000м.

Ущільнювач упаковується в поліетиленові пакети по 100 м., які пакуються по 10 штук в 1 поліетиленовий мішок.


Тримач Z 3


Тримач Z 3-ьох камерний: нержавійка, оцинковка

В упаковці:

- 500 штук

- 5000 штук


Тримач Z 5


Тримач Z 5-ти камерний: нержавійка, оцинковка.

В упаковці:

- 500 штук

- 5000 штук


 
Ущільнювач для антимоскітних систем

Звичайна антимоскітна сітка складається з алюмінієвої рамки, ущільнювача, аксесуарів (кутів, ручок, засувок, навісів і т.д.) і самої сітки фібергласс. Полотно сітки виготовлено на основі полімеру, і тому з часом вона не розтягуються. Антимоскітна сітка не затінює світло, а тож її не завжди можна помітити на вікні.

Виробники ущільнювачів Westplast, для антимоскітних сіток пропонує різні кольори в залежності від кольору віконної системи.

Установка ущільнювача та полотна сітки

При наявності готової рами з алюмінієвого профілю, її потрібно покласти на рівну і жорстку поверхню, щоб пази дивилися вгору. Далі візьміть рулон скловолокна і відмотайте від нього шматок, так що б він покрив усю площину рами. По периметру рами розгорніть ущільнювач для встановлення його в пази.

Для проведення кріплення, застосуйте спеціальний ролик, який суттєво прискорить цей процес. Почати потрібно з кута, застосовуючи гумовий ущільнювач і ролик. Кріпити потрібно не поспішаючи і уважно стежити, щоб ущільнювач плавно входив в пази алюмінієвого профілю. Дуже важливо при цьому направляти ролик таким чином, щоб він заходив у паз, притримуючи гумовий ущільнювач і трохи натягуючи його вздовж паза. Це потрібно робити одночасно і при цьому ретельно контролювати розташування самої сітки.

Ущільнювач для антимосктіних сіток

Закочуючи ущільнювач по боках, на кутах його необхідно розгладжувати руками, але без натягування. Для того щоб при встановленні полотно сітки не зім'ялося, натягніть його по кутах. Положення сітки потрібно постійно контролювати.

Після того як ви натягнули сітку над каркасом рами і зафіксували її за допомогою гумового ущільнювача, необхідно відрізати все зайве. Послабивши натяг самої сітки, необхідно повторно пройтися роликом по каналах, при цьому притримуючи сітку біля самого паза рукою.

Іноді виникає і протилежний ефект, коли сітка має слабке натягнення і провисає. В такому випадку необхідно витягнути гумовий ущільнювач з самого паза і проробити всю процедуру укладання з початку.

Попри те, що для виготовлення ущільнювача використовуються сучасні матеріали, різноманітні фактори навколишнього середовища можуть негативно впливати на його стан. З часом він втрачає еластичність та стає крихким. У випадку, коли ущільнювач повністю зношений, його слід замінити.