8 (03557) 6-36-28
 

   
» » Ущільнювачі з ПВХ

 

Ущільнювачі з ПВХ


Сьогодні пластикові вікна займають лідируючі позиції на ринку вікон, як найбільш герметичні та стійкі до всіх видів атмосферних впливів. Це, в першу чергу, досягається завдяки надійним ущільнювачам та матеріалу, з якого виготовляють вікна, а саме ПВХ.  Що ж означає цей термін?

Полівінілхлорид (ПВХ) - це матеріал, що відноситься до групи термопластів (пластмаси, яка після формування виробу зберігає здатність до повторної переробки). Чистий ПВХ на 43% складається з етилену (продукту нафтохімії) і на 57% зі зв'язаного хлору, який одержують з повареної солі. ПВХ виділяється у вигляді порошку.
Для виробництва віконних профілів в порошкоподібний ПВХ додають стабілізатори, модифікатори, пігменти і допоміжні добавки. Ці компоненти впливають на такі властивості віконних профілів, як світлостійкість, стійкість до атмосферних впливів, колірний відтінок, якість поверхні, зварюваність і т.д.
Підвищити герметичність та теплопровідність вікон з ПВХ дозволяють різноманітні ущільнювачі.


Ущільнювачі з ПВХ - це пружні прокладки трубчастої або складної форми, що встановлюються по периметру вікна між рамою і стулками і захищають від проникнення холодного повітря, шуму і вологи. Виготовляють їх з особливої гуми, гумопластику (ТРЕ) або силікону.
Виробники пропонують широкий асортимент  цих комплектуючих різної якості та кольорової гами, що  дозволяє використовувати ущільнювачі  для різних профільних систем.
Сучасні технології дозволяють замовити ущільнювачі різного кольору для ваших вікон. У зв'язку зі збільшенням конкуренції на віконному ринку, кожен виробник намагається запропонувати покупцям нові додаткові можливості в цьому напрямку. Відповідно пропонують різні кольори ущільнювачів для вікон.
Найбільшу частку на ринку займають чорні ущільнювачі. Це пов'язано з тим, що матеріал каучук, з якого зазвичай виготовляють гуму, сам по собі чорного кольору. Для того, щоб змінити його колір, необхідна додаткова хімічна доробка, а це означає, що ціна ущільнювачів буде збільшуватись. Звичайно, ви можете замовити будь-який колір, покладаючись на свій смак. Адже на якість ущільнювача, а відповідно і на якість всієї віконної системи з ПВХ, обраний вами колір не впливає.


Ключові слова: ПВХ, Ущільнювачі, замовити, виробник.